• 07 BŘE 19

  Otevřeli jsme další restauraci v Praze 4 Modřanech!

  Vážení a milí hosté, s radostí Vám oznamujeme, že jsme otevřeli novou restauraci v Modřanech. Naše restaurace s kavárnami RESTAURANT CAFE Zátiší, RESTAURANT CAFE Pitkovice a RESTAURANT CAFE Modřany nabízí poctivou zdravou kuchyni z čerstvých a kvalitních surovin, klidné posezení, příjemné domácí prostředí, zázemí pro rodiny s dětmi a v létě příjemnou zahrádku. Nabízíme cenově

  • 14 LED 19

  Speciální zvěřinové hody v RESTAURANT CAFE Zátiší

  Dnes startují v RESTAURANT CAFE Zátiší zvěřinové hody! Přijďte ochutnat naše speciality.

  • 25 PRO 18

  Speciální vánoční menu v RESTAURANT CAFE Zátiší & Pitkovice

  Vážení přátelé a hosté, přijďte si pochutnat během vánočních svátků do RESTAURANT CAFE Zátiší & Pitkovice. Připravili jsme pro Vás řadu tradičních vánočních specialit. Těšíme se na Vaši návštěvu!

  • 23 PRO 18

  Štědrodenní menu v RESTAURANT CAFE Zátiší & Pitkovice

  Přijďte zítra ochutnat speciální Štědrodenní menu, které pro Vás připravil RESTAURANT CAFE Zátiší & Pitkovice. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

  • 19 LIS 18

  Mexické dny v RESTAURANT CAFE Zátiší!

  V RESTAURANT CAFE Zátiší jsme pro vás připravili speciální mexické menu s tím nejlepším, co mexická kuchyně nabízí. Nenechte si ujít tento mimořádný gurmánský zážitek a přijďte ochutnat to pravé Mexiko!😋 Pokud chcete udělat rezervaci, prosíme, kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 777 632 762 nebo prostřednictvím online formuláře http://restaurantcafe.cz/rezervace-zatisi/.

  • 08 LIS 18

  SVATOMARTINSKÁ HUSA!

  Od pátku 9. listopadu 2018 budeme v našich restauracích Zátiší & Pitkovice podávat Svatomartinskou husu a rozlévat mladá moravská vína. Pokud chcete udělat rezervaci v RESTAURANT CAFE Zátiší, prosíme, kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 777 632 762, pro rezervaci v RESTAURANT CAFE Pitkovice, prosím, volejte číslo +420 720 986 501. Budeme se těšit na vaši návštěvu.